Vašu objednávku vám doručíme vlastnou kuriérskou službou, vďaka ktorej sme schopný doručiť váš nákup do 1-2hodín od objednávky*.

Doručujeme v meste Námestovo a priľahlých obciach: Zákamenné, Rabča, Oravská Polhora, Novoť, Oravská Lesná, Hruštín, Mútne, Oravské Veselé, Klin, Lokca, Zubrohlava, Sihelné, Rabčice, Oravská Jasenica, Bobrov, Breza, Vavrečka, Babín, Krušetnica, Lomná, Beňadovo, Vasiľov, Ťapešovo
a v meste Tvrdošín a priľahlých obciach: Brezovica, Čimhová, Habovka, Hladovka, Liese, Nižná, Oravský Biely Potok, Podbiel, Štefanov nad Oravou, Suchá Hora, Trstená,  Vitanová, Zábiedovo, Zuberec

Pred doručením vás kuriér kontaktuje telefonicky a dohodne sa s vami na mieste a presnom čase doručenia objednávky. Naši kuriéri sú v záujme zdravia chránení pre zachovanie maximálnej bezpečnosti. Všetky vozidlá a prepravné boxy sú na začiatku a konci každej smeny kompletne vydezinfikované.

*Doručujeme denne v čase od 18:00 do 4:00. Pri vyťažení našich kuriérov prebehne doručenie najneskôr na druhý deň. Minimálna hodnota objednávky je 15 €.

Pre detailnejšie informácie navštívte FAQ.

Menu